ISLAK KEK @ Valonia Chocolate - Beşiktaş
Previous
RANDOM
Paramparça Dizisi Nerede Hangi Yalıda Çekiliyor?
Next
Instagram'dan Gelenler

KafkaOkur Dergi – Frida Kahlo Kapak

by Guru Kafa17 Mart 2015

Frida Kahlo – KAFKAOKUR ‘un 4. Sayısı Kapağı

 

Geçen gün katıldığım bir keşif etkinliğinin son durağında Kafka Okur ‘un yaratıcısı arkadaşla tanışma fırsatı buldum. …

Ayaküstü tanıştığım Gökhan Bey ‘den hikayeyi biraz öğrendim. 5 sene önce blog olarak yola çıkan KAFKAOKUR 2013 yılında Hürriyet’in Bumerang platformunda en iyi blog da seçilmiş. Kendi kitlesini oluşturmuş 5 senedir. Sevenleri çok. Bu taleple beraber dergi çıkmaya başlamış 7 aydır. İki ayda bir yayınlanan dergi şuan 4. sayısıyla yayında. Az önce öğrendim ki çok sevilen ilk 3 sayı da kitapçılarda ve bazı kafelerde yerini almış.

Dergiyi ilk aldığımda farkettiğim hiç reklam almadan yayına çıkmış olmaları, özellikle de okuyucularından reklam olmaması konusunda ısrar görüyorlarmış. Umarım yıllarca sevdiklerine ulaşabilen bir mecra olurlar.

Gökhan Bey derginin yayına başlaması ile beraber bankacılık mesleğini de bırakmış. Şuan bütün gücünü ve sevgisini dergisine harcıyor. Bir sonraki hedefi ise dergiyi İngilizce basıp Türkiye dışında ama Türkiye’den yazarlarla dünya şehirlerinde varolmak. Umarım herşey diledikleri gibi olur.

Üzerine titrenilen bu tip amatör ruhlu ama çıktısı gayet profesyonel olan işleri kafelerde yada kitapçılarda gördükçe çok seviniyorum. Edebiyat severlere hayırlı olsun diyelim 🙂

http://bumhaber.hurriyet.com.tr/2013/12/3-bumerang-odulleri-sahiplerini-buldu/

http://bumerang.hurriyet.com.tr

http://www.kafkaokur.com

Yorumlar

yorum

Leave a Response

İrtibat için gurukafa@gurukafa.com mail adresini kullanınız.